UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nieruchomoŝĉ położona w granicach portu Elbląg, to jest jakiś žart, jeszcze niedawno Wróbelek robił szumne referendum, że port ma być miejski a jego kontynuator sprzedaje te tereny i działka idzie pod młotek, to jest już jawny szwindel obliczony na ogromne zyski dla " swojaków:- czy leci z nami prokurator?, bo Polska farsa nieruchomości do szbkich i kosmicznych zysków trwa I trwa mać.
Depart. Xxx