26
28.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wożą tu i tu
zuo_elblag (2025.10.28)
zabezpieczeń to tam w ogóle nie było, brak czujek, czujników termicznych czy chociażby armatek wodnych. Z odszkodowania nici
bybłyPracownikZuo (2025.10.28)
Gdańsk to inne województwo więc trzeba do Olsztyna a i może wojewoda w sejmiku wojewódzkim pokryje część strat i wywozu śmieci. Tak to działa.
(2025.10.28)
Takie hale wyposaża się choćby w zraszacze. Jak odbywały się audyty, przeglądy Straży Pożarnej. To odpowiednie służby nie wiedziały, jak należy zabezpieczyć od pożaru takie składowiska? Niech wszyscy decydenci zapłacą z własnej kieszeni za szkody - za to, że zajmują takie stanowiska bez wiedzy, doświadczenia. Teraz nie ma picia kawy, łopata, miotła i do roboty. Zabrać majątki na poczet strat.
(2025.10.28)

info

7  
  2
Kiedy w tym mieście przestanie obowiązywać MIEMOC działania i myślenia w strukturach władzy? Po powodzi też dużo się pisało i co się robi? Nic, a Czas wszystko rozmyje. Naród słomianych zapałów. Miała być 2 Japonia. Tylko mentalność nie pasuje.
(2025.10.28)
Śledztwo pewnie wyjaśni kto zawinił albo co było przyczyną. Jeżeli zabawić się w prognozy i typowanie uwzględniające zachowania i polityczne teorie polityków to wygląda to tak. PiS - na pewno główny wróg Niemcy, być może w porozumieniu z Francją podpalili. PO - agentura KGB podpaliła. Konfederacja - Ukraińcy podpalili może przebrani za KGB. Braun - na pewno MOSAD podpalił i szkoda, że tych komór nie było. Lewica nie ma faworyta bo zajęci są tęczowymi i małżeństwami. Jeżeli nie dostosowano instalacji ppoż. do nowych rygorystycznych przepisów, które weszły w życie w 2020r i nałożyły obowiązek dostosowania instalacji wcześniej pobudowanych obiektów do nowych przepisów to władze ZUO nie muszą czekać na wynik śledztwa. Już jutro mogą podać się do dymisji. Mam nadzieję, że zrobili co trzeba było zrobić.
Czy (2025.10.28)
Nie Oni prowadzą MISZCZU!
(2025.10.28)
A skąd miał wiedzieć, jeśli czujki nie zadziałały?
(2025.10.28)
@Blumenbauer - Jasne jeszcze znajdź podpalacza. Co agent Putina?
(2025.10.28)
@Czy - TY jestewś głupi z urodzenia, czy gdaieś nauki pobierałeś?
Erich (2025.10.28)