Wybrany wątek opinii

zabezpieczeń to tam w ogóle nie było, brak czujek, czujników termicznych czy chociażby armatek wodnych. Z odszkodowania nici
bybłyPracownikZuo (2025.10.28)
@bybłyPracownikZuo - I co zrobiłeś z tą wiedzą? A tak w ogóle to do roboty brak ludzi, za to w cieplutkich pomieszczeniach administracji biuralistów pełno... na jedną decyzje o śmietniku potrzeba aż 9 podpisów i 6 kopii, ,dokumentu, ,... Jakoś nie mamy szczęścia do, ,wodzów, ,w gospodarce komunalnej... Otarłem się o realia Departamentu, EPWiK, ZUO, EPGK, Tramwaje Elbląskie i inne... Ludzie do roboty a nie tylko do czajników...
akuku (2025.10.29)
Powrót do komentarzy