UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Śledztwo pewnie wyjaśni kto zawinił albo co było przyczyną. Jeżeli zabawić się w prognozy i typowanie uwzględniające zachowania i polityczne teorie polityków to wygląda to tak. PiS - na pewno główny wróg Niemcy, być może w porozumieniu z Francją podpalili. PO - agentura KGB podpaliła. Konfederacja - Ukraińcy podpalili może przebrani za KGB. Braun - na pewno MOSAD podpalił i szkoda, że tych komór nie było. Lewica nie ma faworyta bo zajęci są tęczowymi i małżeństwami. Jeżeli nie dostosowano instalacji ppoż. do nowych rygorystycznych przepisów, które weszły w życie w 2020r i nałożyły obowiązek dostosowania instalacji wcześniej pobudowanych obiektów do nowych przepisów to władze ZUO nie muszą czekać na wynik śledztwa. Już jutro mogą podać się do dymisji. Mam nadzieję, że zrobili co trzeba było zrobić.
Czy