UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdańsk to inne województwo więc trzeba do Olsztyna a i może wojewoda w sejmiku wojewódzkim pokryje część strat i wywozu śmieci. Tak to działa.


Anuluj