Wybrany wątek opinii

Do spalarni w Olsztynie? Nie udało się nawiązać współpracy z Gdańskie, który jest znacznie bliżej?
(2025.10.28)
Widocznie nie.
(2025.10.28)
wożą tu i tu
zuo_elblag (2025.10.28)
Gdańsk to inne województwo więc trzeba do Olsztyna a i może wojewoda w sejmiku wojewódzkim pokryje część strat i wywozu śmieci. Tak to działa.
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy