21
28.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mama Karoliny - Lobelcika brzuch jeszcze boli bo tolcik kroil w weekend w telatrze
(2025.10.28)
@Mama Karoliny - aż se kupisz jakieś tam autko..
(2025.10.28)
@Nocna zmiana bluesa - Pociągi też powinny zatrzymywać się przed wjazdem do miast. A co z lotniskami?
(2025.10.28)
Najlepiej nic nie powinno robić się w nocy - co na to sąsiedzi, gdzie przez cienkie ściany wszystko słychać. Tylko złodzieje, bandyci w nocy mają dyspensę.
(2025.10.28)

info

3  
  0
Nie wyobrażam sobie płynnej jazdy tam w godzinach szczytu bez świateł. To nie ma prawa się udać.
(2025.10.28)

info

4  
  2
@Mama Karoliny - sie ma polexit!
nielubiekaczek (2025.10.28)
i nebraski i nbr-y już pełne gacie, nie maja pojęcia jak przejechać....
(2025.10.28)
Haha a co ty myślisz że Elbląg to jakaś metropolia? Przejedź się chociaż na street view po jakimś większym mieście to zobaczysz że te trzy główne drogi w elblazkowie się składają na jedno wielkie wygwizdowie
Koko3 (2025.10.28)
wystarczy rondo zbudowac i nie trzeba swiateł
(2025.10.28)

info

2  
  3
A co departament ma do powiedzenia o braku nawierzchni na skrzyżowaniu grunwaldzka z grottgera ?
Kierowca.. (2025.10.28)

info

2  
  0