A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Mama Karoliny - Lobelcika brzuch jeszcze boli bo tolcik kroil w weekend w telatrze
@Mama Karoliny - aż se kupisz jakieś tam autko..
@Nocna zmiana bluesa - Pociągi też powinny zatrzymywać się przed wjazdem do miast. A co z lotniskami?
Najlepiej nic nie powinno robić się w nocy - co na to sąsiedzi, gdzie przez cienkie ściany wszystko słychać.
Tylko złodzieje, bandyci w nocy mają dyspensę.
Nie wyobrażam sobie płynnej jazdy tam w godzinach szczytu bez świateł. To nie ma prawa się udać.
@Mama Karoliny - sie ma polexit!
i nebraski i nbr-y już pełne gacie, nie maja pojęcia jak przejechać....
Haha a co ty myślisz że Elbląg to jakaś metropolia? Przejedź się chociaż na street view po jakimś większym mieście to zobaczysz że te trzy główne drogi w elblazkowie się składają na jedno wielkie wygwizdowie
wystarczy rondo zbudowac i nie trzeba swiateł
A co departament ma do powiedzenia o braku nawierzchni na skrzyżowaniu grunwaldzka z grottgera ?