Nie wyobrażam sobie płynnej jazdy tam w godzinach szczytu bez świateł. To nie ma prawa się udać.Qń
Nie wyobrażam sobie płynnej jazdy tam w godzinach szczytu bez świateł. To nie ma prawa się udać.