Wybrany wątek opinii
i nebraski i nbr-y już pełne gacie, nie maja pojęcia jak przejechać....
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Haha a co ty myślisz że Elbląg to jakaś metropolia? Przejedź się chociaż na street view po jakimś większym mieście to zobaczysz że te trzy główne drogi w elblazkowie się składają na jedno wielkie wygwizdowie
Do moderacji
Odpowiedz
6
0