Wybrany wątek opinii

i nebraski i nbr-y już pełne gacie, nie maja pojęcia jak przejechać....
(2025.10.28)
Haha a co ty myślisz że Elbląg to jakaś metropolia? Przejedź się chociaż na street view po jakimś większym mieście to zobaczysz że te trzy główne drogi w elblazkowie się składają na jedno wielkie wygwizdowie
Koko3 (2025.10.28)
Powrót do komentarzy