UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej nic nie powinno robić się w nocy - co na to sąsiedzi, gdzie przez cienkie ściany wszystko słychać. Tylko złodzieje, bandyci w nocy mają dyspensę.
Najlepiej nic nie powinno robić się w nocy - co na to sąsiedzi, gdzie przez cienkie ściany wszystko słychać. Tylko złodzieje, bandyci w nocy mają dyspensę.