UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej nic nie powinno robić się w nocy - co na to sąsiedzi, gdzie przez cienkie ściany wszystko słychać. Tylko złodzieje, bandyci w nocy mają dyspensę.


Anuluj