UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Haha a co ty myślisz że Elbląg to jakaś metropolia? Przejedź się chociaż na street view po jakimś większym mieście to zobaczysz że te trzy główne drogi w elblazkowie się składają na jedno wielkie wygwizdowie
Koko3