UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Haha a co ty myślisz że Elbląg to jakaś metropolia? Przejedź się chociaż na street view po jakimś większym mieście to zobaczysz że te trzy główne drogi w elblazkowie się składają na jedno wielkie wygwizdowie

Koko3

Anuluj