A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jest tkz. fakt prasowy.
czyli nie sortujesz więc nie wiesz że za niesortowane są kary. chyba że podrzucasz jako nn? ale to tylko świadczy o tobie, tak czy nie tak?
Od jakiegos czasu nie sortuje śmieci - dlaczego? a no dlatego że ich wywóz jest caraz droższy a ja musze stawac na głowie i mieć 5 śmietników w domu... całe te sortowanie to jest jeden wielki wał tylko po to żeby paru ludzi na tym zarobiło... wcale nie jest to zadne eko
równiez mnie ciekawi jakie były zabezpieczenia antypożarowe i czy one zadziałały... przecież w tej hali powinny być jakieś zraszacze... ryzyko pożaru śmieci jest całkiem duże przecież... ktoś do śmieci wrzuci puszeke po jakis rozpuszczalnikach a ktoś inny jakięs baterie od laptop i samozapłon gotowy
@precz - "Od jakiegos czasu nie sortuje śmieci" - Inni za ciebie płacą - żyjesz na czyjś koszt. Brawo
@kij - Lecz sie
od 10 lat zrzucają truciznę w żarciu masz też trutkę czemu tego nie zbadasz.
Wszyscy tylko doszukują się jakis podejrzanych sytuacji, pożary byly są i będą! To, ze żyjemy w czasach podpaleń to jedno ale śmieci tez mogą zapalić się samoistnie! Grunt by ludzie nie stracili pracy !!!
KrainkaU otrzymała socjalneMieszkanie w Niemczech, lecz była rozczarowana !!! zakwaterowaniem w modułowym akademiku z tworzywa sztucznego. Kobieta wskazała na plusy, jak np. wyposażenie obiektu, a minusem nazwała obowiązek samodzielnego dbania o czystość przez mieszkańców. Jak oni mogli zapomnieć o przydzieleniu lokajaHrabiance ???
Czy ten naiwny naród obudzi się. Teraz następna hala płonie, a władze państwa otwierają linię autobusową z Królewca do Warszawy. To się kupy nie trzyma. Ruski co chcą, to już robią. Mówi się o wzmożonej czujności, a drzwi się otwiera.