UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od jakiegos czasu nie sortuje śmieci - dlaczego? a no dlatego że ich wywóz jest caraz droższy a ja musze stawac na głowie i mieć 5 śmietników w domu... całe te sortowanie to jest jeden wielki wał tylko po to żeby paru ludzi na tym zarobiło... wcale nie jest to zadne eko

precz

Anuluj