Wybrany wątek opinii
No właśnie może to nieszczęście - pożar sortowni - spowoduje że my mieszkańcy wreszcie zaczniemy sami sortować swoje śmieci. Bądźmy więc empatyczni w stosunku do osób zatrudnionych w ZUO.
Do moderacji
Odpowiedz
34
30
@kij - Przeciez za smieci, posortowane i nieposoryowane sa duze oplaty. Tu nic nie ma za darmo, co za naiwnosc!
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
czyli nie sortujesz więc nie wiesz że za niesortowane są kary. chyba że podrzucasz jako nn? ale to tylko świadczy o tobie, tak czy nie tak?
Do moderacji
Odpowiedz
7
12
@kij - Lecz sie
Do moderacji
Odpowiedz
4
1