Wybrany wątek opinii

No właśnie może to nieszczęście - pożar sortowni - spowoduje że my mieszkańcy wreszcie zaczniemy sami sortować swoje śmieci. Bądźmy więc empatyczni w stosunku do osób zatrudnionych w ZUO.
kij (2025.10.27)
@kij - Przeciez za smieci, posortowane i nieposoryowane sa duze oplaty. Tu nic nie ma za darmo, co za naiwnosc!
(2025.10.27)
czyli nie sortujesz więc nie wiesz że za niesortowane są kary. chyba że podrzucasz jako nn? ale to tylko świadczy o tobie, tak czy nie tak?
(2025.10.27)
@kij - Lecz sie
(2025.10.27)
Powrót do komentarzy