Wybrany wątek opinii
Od jakiegos czasu nie sortuje śmieci - dlaczego? a no dlatego że ich wywóz jest caraz droższy a ja musze stawac na głowie i mieć 5 śmietników w domu... całe te sortowanie to jest jeden wielki wał tylko po to żeby paru ludzi na tym zarobiło... wcale nie jest to zadne eko
Do moderacji
Odpowiedz
20
7
@precz - "Od jakiegos czasu nie sortuje śmieci" - Inni za ciebie płacą - żyjesz na czyjś koszt. Brawo
Do moderacji
Odpowiedz
6
15