54
24.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chłopek jako minister obrony jest tak samo żenujące jak i Błaszczaka! Współczuję generałom ktorzy muszą słuchać laików w kwestii wojskowości
(2025.10.25)

info

2  
  0
Nic dziwnego ze w wojsku coraz gorzej skoro doradzają tacy eksperci i taki minister lekarz! Tragedia tego panstwa
(2025.10.25)

info

6  
  0
Jaruzelski, ale już nie żyje.
(2025.10.25)
Antoni, Antoni po ruskich zadzwoni
(2025.10.25)

info

0  
  0
równają poziom do kukuły
(2025.10.25)

info

1  
  0
Czy człowiek z takim fałszywym uśmiechem może dobrze doradzać? To już nie jest śmieszne, to jest już straszne!
(2025.10.25)
Jak można ufać facetowi, który marnotrawi setki tysięcy państwowych złotych, żeby się nauczyć leczyć ludzi, a potem "idzie" w politykę !!! Na dodatek jako Kosiniak żyje w związku partnerskim z niejakim Kamyszem, a przeciwko takim związkom gorąco protestuje !!! I jako szef PSL-u hołubi w szeregach tej partii chłopskiej, niejakiego Sawickiego Marka, powszechnie uznawanego za intelektualnego inaczej pierwszego hamulcowego Naszej Ukochanej RP !!! Sodomia i Gomoria !!!!!
zbulwersowany stefek (2025.10.25)

info

0  
  0
Czy doradca poniesie odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone klientowi w wyniku błędnych porad?
AI (2025.10.25)

info

1  
  0
Zazdrość ?
(2025.10.25)
@Taka prawda . - A w czy widzisz winę Burmistrza ? Ja jestem z Elbląga i za wszystko winią Nissana, w Warszawie Trzaskowskiego i tak w koło macieja tylko dureń myśli że można każdemu dogodzić.
(2025.10.25)