A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chłopek jako minister obrony jest tak samo żenujące jak i Błaszczaka! Współczuję generałom ktorzy muszą słuchać laików w kwestii wojskowości
Nic dziwnego ze w wojsku coraz gorzej skoro doradzają tacy eksperci i taki minister lekarz! Tragedia tego panstwa
Jaruzelski, ale już nie żyje.
Antoni, Antoni po ruskich zadzwoni
równają poziom do kukuły
Czy człowiek z takim fałszywym uśmiechem może dobrze doradzać? To już nie jest śmieszne, to jest już straszne!
Jak można ufać facetowi, który marnotrawi setki tysięcy państwowych złotych, żeby się nauczyć leczyć ludzi, a potem "idzie" w politykę !!! Na dodatek jako Kosiniak żyje w związku partnerskim z niejakim Kamyszem, a przeciwko takim związkom gorąco protestuje !!! I jako szef PSL-u hołubi w szeregach tej partii chłopskiej, niejakiego Sawickiego Marka, powszechnie uznawanego za intelektualnego inaczej pierwszego hamulcowego Naszej Ukochanej RP !!! Sodomia i Gomoria !!!!!
Czy doradca poniesie odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone klientowi w wyniku błędnych porad?
Zazdrość ?
@Taka prawda . - A w czy widzisz winę Burmistrza ? Ja jestem z Elbląga i za wszystko winią Nissana, w Warszawie Trzaskowskiego i tak w koło macieja tylko dureń myśli że można każdemu dogodzić.