Wybrany wątek opinii

Panie burmistrz Braniewa, dlaczego żadna apteka nie dyżuruje w dni wolne w pańskim mieście ? I dlaczego się wyludnia ? Bez wojska, było by wioską.
Taka prawda . (2025.10.24)
@Taka prawda . - A w czy widzisz winę Burmistrza ? Ja jestem z Elbląga i za wszystko winią Nissana, w Warszawie Trzaskowskiego i tak w koło macieja tylko dureń myśli że można każdemu dogodzić.
(2025.10.25)
Powrót do komentarzy