UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Taka prawda . - A w czy widzisz winę Burmistrza ? Ja jestem z Elbląga i za wszystko winią Nissana, w Warszawie Trzaskowskiego i tak w koło macieja tylko dureń myśli że można każdemu dogodzić.
@Taka prawda . - A w czy widzisz winę Burmistrza ? Ja jestem z Elbląga i za wszystko winią Nissana, w Warszawie Trzaskowskiego i tak w koło macieja tylko dureń myśli że można każdemu dogodzić.