54
24.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kabaret. elewar. kolesie. wstyd
Kolega z klasy (2025.10.25)

info

4  
  0
Pediatro - Kamysz -Kosiniak - Czy przeprosiłeś zamkniętych i zakutych w kajdanki żołnierzy broniących granicy???
Mirosław, (2025.10.26)

info

0  
  0
@Mirek 12 - Oni nawet inwalidów chcą wcietać do rezerwy
(2025.10.26)
tygrysek i przyjaciele :D. to tak jakby bałwanowi przynosić kulkę śniegu i tak nic z tym nie zrobi :D
rudydonald (2025.10.28)

info

0  
  0