A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kabaret. elewar. kolesie. wstyd
Pediatro - Kamysz -Kosiniak - Czy przeprosiłeś zamkniętych i zakutych w kajdanki żołnierzy broniących granicy???
@Mirek 12 - Oni nawet inwalidów chcą wcietać do rezerwy
tygrysek i przyjaciele :D. to tak jakby bałwanowi przynosić kulkę śniegu i tak nic z tym nie zrobi :D