A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PSL tonie
Pat wart pałaca ???
Ostatnio oglądałem gdzieś film, ,głupi i głupszy "..... Minister Obrony Narodowej z taką twarzą i wykształceniem to tylko za tuskanów.
Kolejny żart partii rządzącej.
Absolwent wydziału nauk społecznych i sztuki i minister-lekarz mają pojęcie o obronie kraju i działaniach wojennych. Boże miej nas w opiece.
Dobrze że ministrowie w obecnym rządzie mają jakieś kompetencje. Śmiech na sali. A stanowiska, wszytko po układzie partyjnym. W każdym rządzie są układy.
@pis to stan umysłu - Myślenie, załóżmy peowca.100 konkretów nie ma. Gigantyczne zadłużenie Polski. Wzrost bezrobocia. Brak inwestycji rozwojowych np. Cpk, ale uśmiechajcie się brygada. Długi będą praprawnuki spłacac. Najważniejsze, ze PIS nie rządzi. Za peowca myśli tvn. Po nas potop.
Za ile ?
A co za przygotowanie ma ten osobnik żeby doradzać ? Chyba tylko, że ma legitymację PSL
Panie burmistrz Braniewa, dlaczego żadna apteka nie dyżuruje w dni wolne w pańskim mieście ? I dlaczego się wyludnia ? Bez wojska, było by wioską.