UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak można ufać facetowi, który marnotrawi setki tysięcy państwowych złotych, żeby się nauczyć leczyć ludzi, a potem "idzie" w politykę !!! Na dodatek jako Kosiniak żyje w związku partnerskim z niejakim Kamyszem, a przeciwko takim związkom gorąco protestuje !!! I jako szef PSL-u hołubi w szeregach tej partii chłopskiej, niejakiego Sawickiego Marka, powszechnie uznawanego za intelektualnego inaczej pierwszego hamulcowego Naszej Ukochanej RP !!! Sodomia i Gomoria !!!!!
zbulwersowany stefek