UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie burmistrz Braniewa, dlaczego żadna apteka nie dyżuruje w dni wolne w pańskim mieście ? I dlaczego się wyludnia ? Bez wojska, było by wioską.
Taka prawda .
Panie burmistrz Braniewa, dlaczego żadna apteka nie dyżuruje w dni wolne w pańskim mieście ? I dlaczego się wyludnia ? Bez wojska, było by wioską.
Taka prawda .