UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie burmistrz Braniewa, dlaczego żadna apteka nie dyżuruje w dni wolne w pańskim mieście ? I dlaczego się wyludnia ? Bez wojska, było by wioską.

Taka prawda .

Anuluj