UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze że ministrowie w obecnym rządzie mają jakieś kompetencje. Śmiech na sali. A stanowiska, wszytko po układzie partyjnym. W każdym rządzie są układy.

Realista82

Anuluj