A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Minister zniszczenia armii i jego doradca... pięknie razem wyglądają trzeba okazywać sobie miłość i zrozumienie dla mnie spoko z nich para :)życzę powodzenia i wielu wspólnych delegacji do miejsc gdzie nagość jest powszednia... nawet umysłowa
Coś w tym jest. Jadąc pociągami na trasie Gdańsk-Elbląg regularnie widuję te wyjątkowe płatki śniegu z mundurówek. Hołota to mało powiedziane.
Ale jesteś pustak, nawet złośliwości nie potrafisz przestawić logicznie bo trzeba zaniżyć się do twojego poziomu by cię zrozumieć a to nie będzie takie proste.
I co z tego jak PSL nie idzie na jednej liście z KO. To koniec PSLu i Tuska. Szkoda gadać jaki ten PSL jest ubogi intelektualnie.
@tak_bedzie_? - Czemu Ruscy mieliby wjechać do Braniewa? Jak dotąd wszystkie ataki przeprowadzali nasi ukochani Ukraińcy.
Z chwilą zlikwidowania PRL ustawą sejmową w dniu 31 grudnia 1989 roku wdrożono istnienie nowego politycznie państwa okreslonego jako Rzeczpospolita Polska, zwana też III Rzeczpospolitą. W ramach tych zmian m. in. wprowadzono zasadę, że ministrowie tzw resortów siłowych czyli Obrony Narodowej i Spraw Wewnętrznych będą cywilami i ich zadania określono specjalnymi Ustawami. Odnośnie Ministra Obrony Narodowej aktualnie reguluje to Ustawa z grudnia 1995 roku, w której określono rolę i zasady kierowania resortem przez jego Ministra. Z Ustawy tej wynika, że nie jest on żadnym dowódcą wojskowym, a jedynie cywilnym urzędnikiem ministerialnym i nie dowodzi on armią w rozumieniu wojskowym. Stąd wszyscy ministrowie tego resortu od 1990 roku nie są wykształconymi zawodowymi żołnierzami. Więc nic dziwnego, że w zgodnie z tym prawem ministrowie MON nie są "fachowymi" wojskowymi.
Myślenie peowca: najważniejsze żeby obiecali. Nieważne czy spełnią obietnice. I żeby uśmiech był i princepolo pod ręką.
Kosiniak powiedział kiedy wraca kolej nadzalewowa? Bez tego taka nominacja to jak policzek dla mieszkańców Braniewa.
Rośnie liczba rządowych pasożytów.....