60
24.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wstyd i hańba, że się promujecie !!! Kraj do upadku doprowadziliście a teraz głowę podnosicie. Naród zna Was dobrze i drugi raz nie da się nabrać.
Kondek (2025.10.24)

info

5  
  0
Jedni nie lepsi od drugich.
maria i robert (2025.10.24)

info

4  
  0
odbudować zaufanie haha, jak w malzenstwie, zdrada to nie powod do rozwodu
(2025.10.24)

info

5  
  0
Młodzi, prężni, kreatywni. Wreszcie świeży powiew nowych idei w zatęchłej lokalnej polityce.
(2025.10.25)

info

0  
  0
Historia elbląskich wyborów pokazuje, że duża część mieszkańców Elbląga miała poglądy socjaldemokratyczne co przez lata pozwalało lewicy wygrywać wybory albo uczestniczyć w rządzeniu miastem. Uważam, że za sprawą działalności Panów na zdjęciu doszło do nieodwracalnych zmian. Lewica elbląska upadła i się już nigdy nie podniesie. Nowa Lewica w wydaniu elbląskim to zawijanie g w papierek. Za późno Panowie ze zdjęcia. Nikt Wam i w Was nie uwierzy..
Czy (2025.10.25)

info

0  
  0
Generalnie nie mam nic przeciwko różnego rodzaju sanacjom, i przed- i powojennym! Ale mam wrażenie, że to nie sanacja, a przegląd starych fotografii z rodzinnego (czyt: partyjnego) albumu. Wydaje mi się, że tych dwóch "smutnych" Panów w pozycji iście pogrzebowej już wielokrotnie prezentowano w różnych konfiguracjach i zawsze coś zapowiadających !!! Ale z dwojga (nomen omen) złego wolę starego, ale w miarę smacznego "mielonego" niż eksperymenty kulinarne w "karczemnych" (czy coś takiego ) rewolucjach !!!
pogodny stefek (2025.10.25)

info

0  
  0
Kochany Anonimie ! Jakaż to komuna? To jedynie dwa archeokomuszki !!!
HiHiHi stefek (2025.10.25)
Starcy na emeryturę wnuki bawić. Mlodzi wykształceni znający języki na stołki. Czy dociera bo wątpię.
(2025.10.25)

info

1  
  0
a konuus jeszcze nie ma dość? ciężko kadrowac zdjecia, jak się ustawia...
(2025.10.25)

info

1  
  0
Pierwszy raz ludzi na oczy widzę. Jest świeżość że hej
Wojtek1975 (2025.10.27)

info

0  
  0