UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd i hańba, że się promujecie !!! Kraj do upadku doprowadziliście a teraz głowę podnosicie. Naród zna Was dobrze i drugi raz nie da się nabrać.
Kondek
Wstyd i hańba, że się promujecie !!! Kraj do upadku doprowadziliście a teraz głowę podnosicie. Naród zna Was dobrze i drugi raz nie da się nabrać.
Kondek