UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstyd i hańba, że się promujecie !!! Kraj do upadku doprowadziliście a teraz głowę podnosicie. Naród zna Was dobrze i drugi raz nie da się nabrać.

Kondek

Anuluj