60
24.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czasami myślę jak wyglądałaby Polska, gdyby był rząd kierowany przez ludzi Konfederacji z Menzenem premierem, a Braunem ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. To jedyna duża partia, która stale jest w opozycji i wszystkich krytykuje. Chciałbym ich zobaczyć na poważnych, odpowiedzialnych stanowiskach, jak dają radę, albo dają ciała. Szkoda, że PO, ani PiS nie dają im tej mozliwości. choćby w 1-2 ministerstwach. Bo najłatwiej być w opozycji.
(2025.10.24)

info

5  
  0
ludzie, którzy zniszczyli wszystko co mogli i kogo mogli byle utrzymać się u steru!!!
(2025.10.24)

info

16  
  1
Jeszcze nigdy nie głosowałem na partie lewicowe tzn. SLD, Razem, Lewicę i PiS II. Byłem fanem pierwszego PiS
(2025.10.24)

info

6  
  1
Ja pie..... to już nawet śmieszne nie jest.
(2025.10.24)

info

14  
  1
Różaniec mówić a nie władza.
Mietek22 (2025.10.24)

info

8  
  1
z komputera wylewa się rzeka hipokryzji i zakłamania, chcą się uaktywnić, kto? Ci, co innych niszczyli za aktywność. Wstydzą się nawet pokazać twarze wszystkich geriatryków. Chodzi tylko o jedno, panowie N. i M. muszą być przewodniczącymi, aby dalej "spółkować", jeden w Olsztynie, drugi w Warszawie. Nachapać do 2027,bo kopniak będzie. Dzisiaj wiarygodna OGB daje "lewicy" 4,13%, Elbląg będzie 2-3 %. Polska powiatowa widzi ich bezideowość, miałkie osobowości, i wyrzuci za burtę.
Apage! (2025.10.24)

info

8  
  1
Niektórzy z nich pamiętają jak strzelano do robotników a mimo to wstępowali do tej zbrodniczej partii ???
(2025.10.24)

info

8  
  3
"Wyklęty powstań ludu ziemi..... "
(2025.10.24)

info

10  
  0
Sztandar KC PZPR wyprowadzić!
Stańczyk Elbląski (2025.10.24)

info

11  
  1
normalnie leśne dziadki chrzanią dyrdymały jak potłuczeni :0:-)) ale choć to żenujące jednak ubawić się można :-) brakuje tu jednak jeszcze paru dzielnych aktywistów, czemu się pochowali ? tacy byli wierni i tak świetnie kolaborowali przeciw niektórym swoim kolegom ! mam nadzieję, że dzis juz nie kolegom, bo poznali się na tym towarzystwie odchodzącym do lamusa niechlubnej historii tej lokalnej organizacji
(2025.10.24)

info

5  
  0