UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Generalnie nie mam nic przeciwko różnego rodzaju sanacjom, i przed- i powojennym! Ale mam wrażenie, że to nie sanacja, a przegląd starych fotografii z rodzinnego (czyt: partyjnego) albumu. Wydaje mi się, że tych dwóch "smutnych" Panów w pozycji iście pogrzebowej już wielokrotnie prezentowano w różnych konfiguracjach i zawsze coś zapowiadających !!! Ale z dwojga (nomen omen) złego wolę starego, ale w miarę smacznego "mielonego" niż eksperymenty kulinarne w "karczemnych" (czy coś takiego ) rewolucjach !!!
pogodny stefek