UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Historia elbląskich wyborów pokazuje, że duża część mieszkańców Elbląga miała poglądy socjaldemokratyczne co przez lata pozwalało lewicy wygrywać wybory albo uczestniczyć w rządzeniu miastem. Uważam, że za sprawą działalności Panów na zdjęciu doszło do nieodwracalnych zmian. Lewica elbląska upadła i się już nigdy nie podniesie. Nowa Lewica w wydaniu elbląskim to zawijanie g w papierek. Za późno Panowie ze zdjęcia. Nikt Wam i w Was nie uwierzy..
Czy