UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Historia elbląskich wyborów pokazuje, że duża część mieszkańców Elbląga miała poglądy socjaldemokratyczne co przez lata pozwalało lewicy wygrywać wybory albo uczestniczyć w rządzeniu miastem. Uważam, że za sprawą działalności Panów na zdjęciu doszło do nieodwracalnych zmian. Lewica elbląska upadła i się już nigdy nie podniesie. Nowa Lewica w wydaniu elbląskim to zawijanie g w papierek. Za późno Panowie ze zdjęcia. Nikt Wam i w Was nie uwierzy..
Czy