51
01.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Komunikacja w święto zmarłych, sprawia wrażenie, że organizatorzy zapomnieli o Dębicy Górnej. To wcale nie jest mały cmentarzyk i duzo ludzi potrzebuje tam dojechać i wrócić. A z Nad Jaru, to... lepiej nie mowić. Dojechać, praktycznie bez wyboru, a wrócić..... Prawie 40 minut czekałam na mozliwość - była tylko jedna (bez przesiadki), ale nie doczekałam się. Szczęście mi dopisało, bo pojawił się autobus do Dębicy nowej ( na której do miasta czekało kilka autobusów). Jeden mi pasował (J), więc chwila i dojechałam. Dlaczego C nie jechał do starej Dębicy? Żeby nie było tylko bee, pochwała dla "żółtych kamizelek". Uprzejme, zainteresowane, pomocne. Panie i Panowie, chylę czoła.
(2025.11.02)

info

2  
  0