UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mnie tam trasa jedenastki odpowiada, Szkoda, że na chwilę nie zagląda na Zawodzie, Nie rozumiem stara trasa powinna wrócić, czyli pętla nad jarem i pętla w Nowakowie. Z resztą czy wszyscy poza zgrają emerytów, którzy codziennie walą na cmentarz. Kto pokonuje całą trasę codziennie.100 razy wolę obecną 11 jechać z Zawady na dworzec niż 19 i 13.Więc reszta trasy mi lotto.
Kapitan Żbik z KO