UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj pierwszego listopada jest święto tych co przez cały rok nie mają czasu by posprzątać groby. Tych co idą na pokaz bo wypada by ich zobaczono, no i fotka koniecznie !


Anuluj