UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mnie tam trasa jedenastki odpowiada, Szkoda, że na chwilę nie zagląda na Zawodzie, Nie rozumiem stara trasa powinna wrócić, czyli pętla nad jarem i pętla w Nowakowie. Z resztą czy wszyscy poza zgrają emerytów, którzy codziennie walą na cmentarz. Kto pokonuje całą trasę codziennie.100 razy wolę obecną 11 jechać z Zawady na dworzec niż 19 i 13.Więc reszta trasy mi lotto.

Kapitan Żbik z KO

Anuluj