42
22.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie w Elblag, a pod, w Nowinie. Zatrudniają kilka osób i portel robi im reklamę? Kurtyna
(2025.10.22)

info

13  
  1
2 lata rządzi tusk i co? I jajco. Kilka I mogila. Takze zupelnievidwrotnie jak napisałeś
"{Szkło, które oferuje Q-Glasstech, pochodzi z Azji", tzn z Chin. No ale chinska firma jest z Bialegostoku...
(2025.10.22)

info

11  
  0
@Netkot - Takie tam dla ciebie, jest promocja
@Netkot - Dokładnie to się stało w Polsce. Na dodatek jeszcze znalazło się kilka milionów chętnych na srebrniki
@ysxu - Przekop powstał, a nie PORT! Port w Elblągu istnieje od 1100 lat głąbie!
PyrPyr (2025.10.22)
Dokładnie, PiS złodzieje chciały przejąć elbląski port.
Pytanie: Co łączy Porto Vista i port morski w Elblągu? A) Ambicje B) Beton C) Brak najemców i statków D) Wszystkie odpowiedzi są poprawne
AI (2025.10.22)

info

3  
  1
Co mieli zabrać, jak port praktycznie nie istnieje?Poprzednią ekipa rządowa chciała stworzyć port 51% ud:iału państwa I 49% udziału miasta, dzielenie zysków pół na pół. Przez upór starego nałogowca i spółki- nie mamy nic. W Elblągu miał być też utworzony samodzielny urząd morski, ale elblążanie wolą wybierać szkodników i destruktorów, którzy tylko potrafią szkodzić, oszukiwać i pisać nieprawdę. Elbląg to niestety stan umysłu.
Mówisz chyba o swoim guru Tfusku, dla którego nic się nie opłaca, chyba że coś jest niemieckie to tak.
Bonżór (2025.10.22)