Wybrany wątek opinii

PORT powstał wyłącznie dzięki PIS-owi nie POpaprańcom kórzy przypisują sobie teraz jakiejkolwiek zasługi. Naród dobrze pamięta kto kład kłody pod nogi.
ysxu (2025.10.22)
@ysxu - "PORT powstał wyłącznie dzięki PIS-owi" - PIS się nachapał dzięki portowi - tak miałeś napisać. Prawda boli?
(2025.10.22)
@ysxu - Przekop powstał, a nie PORT! Port w Elblągu istnieje od 1100 lat głąbie!
PyrPyr (2025.10.22)
@ysxu - Hahaha. Jak port powstał to nie było jeszcze PIS
Jerzy Lebioda (2025.10.24)
Powrót do komentarzy