Wybrany wątek opinii
PORT powstał wyłącznie dzięki PIS-owi nie POpaprańcom kórzy przypisują sobie teraz jakiejkolwiek zasługi. Naród dobrze pamięta kto kład kłody pod nogi.
Do moderacji
Odpowiedz
107
47
@ysxu - "PORT powstał wyłącznie dzięki PIS-owi" - PIS się nachapał dzięki portowi - tak miałeś napisać. Prawda boli?
Do moderacji
Odpowiedz
32
44
@ysxu - Przekop powstał, a nie PORT! Port w Elblągu istnieje od 1100 lat głąbie!
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@ysxu - Hahaha. Jak port powstał to nie było jeszcze PIS
Do moderacji
Odpowiedz
1
0