A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za Michasia bedzie porcik, moze w sumie.... Lyzeczka poglebiaja rzeke.
ale szkoda, że to niestety prawda - tu w Polsce też
Teraz rządzi KO, w Elblągu również i co macie port czy dalej parking dla tirów. Naiwniaku tu nie będzie żadnego portu. PiS chciał tu zrobić port ale niestety nie doszło do tego poprzez bunt władz miasta bo pewnie chodziło o koryta dla elbląskiej kliki.
Kolejny naiwny leming
Oto następny z uszkodzonym IQ na tle rudego.
@Michas - Takie zdanie bez sensu mogła napisać tylko osoba z bardzo niskim IQ i bez dobrego wykształcenia. Ale tacy są właśnie wyznawcy.
Przecież nie mięli do przejmować. Bo tego portu nie ma. Chcieli go zbudować.
Trzeba mieć tylko rozum. Tego wyborcom rudego brak, bo dają się nabierać na jego kolejne oszustwa.
To siÄ™ przeliczyli.
IQ to wy macie male, wybierajac ta sama swite, udajaca, ze cos robia w miasteczku...