A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Śmiechu warte z tym finansowaniem MOR z tych środków. A dlaczego? Przecież zakanałowe (oraz wszystkie inne) wieśniaki i menele nie raz już dewastowały te stacyjki. Informacje o tym nietrudno znaleźć w internecie. Ale - jak widać - trzeba stworzyć im nowe szanse. Czym chata bogata, tym więcej kasy na zmarnowanie. Mentalność tych podludzi się nie zmieni, nadal będzie to kasa wywalona w błoto. A ja się ironicznie uśmiechnę (niestety) pod nosem, gdy przeczytam o kolejnych aktach wandalizmu na MOR. Powodzenia.
Ktoś dobrze napisał, że miejsce to sportowcy z kilku klubów, jaka to turystyka ? Może ktoś temu się przyjrzy ? Ciekawe jak miasto to pokombinowało ?
Wystarczy sprawdzić kurs euro i wiemy jakie ochłapy dostaliśmy :)
@Polak Wyborca - Frombork czeka na ciebie
Pisosliwki w akcji
Żenada!!!! Port nie ważny!!!!!
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!
NIE... !!!!
@Teofil Skorupa LPR - Frombork?Tworki?
Nowy Stadion Dla Elbląg!!!