34
21.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Śmiechu warte z tym finansowaniem MOR z tych środków. A dlaczego? Przecież zakanałowe (oraz wszystkie inne) wieśniaki i menele nie raz już dewastowały te stacyjki. Informacje o tym nietrudno znaleźć w internecie. Ale - jak widać - trzeba stworzyć im nowe szanse. Czym chata bogata, tym więcej kasy na zmarnowanie. Mentalność tych podludzi się nie zmieni, nadal będzie to kasa wywalona w błoto. A ja się ironicznie uśmiechnę (niestety) pod nosem, gdy przeczytam o kolejnych aktach wandalizmu na MOR. Powodzenia.
KibiczProstej (2025.10.21)

info

9  
  1
Ktoś dobrze napisał, że miejsce to sportowcy z kilku klubów, jaka to turystyka ? Może ktoś temu się przyjrzy ? Ciekawe jak miasto to pokombinowało ?
(2025.10.21)

info

8  
  0
Wystarczy sprawdzić kurs euro i wiemy jakie ochłapy dostaliśmy :)
Fer (2025.10.21)

info

4  
  1
@Polak Wyborca - Frombork czeka na ciebie
(2025.10.21)
Pisosliwki w akcji
(2025.10.21)
Żenada!!!! Port nie ważny!!!!!
(2025.10.21)

info

4  
  1
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!
Teofil Skorupa LPR (2025.10.21)
NIE... !!!!
(2025.10.22)
@Teofil Skorupa LPR - Frombork?Tworki?
(2025.10.22)
Nowy Stadion Dla Elbląg!!!
NSDL (2025.10.22)

info

1  
  2