UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Śmiechu warte z tym finansowaniem MOR z tych środków. A dlaczego? Przecież zakanałowe (oraz wszystkie inne) wieśniaki i menele nie raz już dewastowały te stacyjki. Informacje o tym nietrudno znaleźć w internecie. Ale - jak widać - trzeba stworzyć im nowe szanse. Czym chata bogata, tym więcej kasy na zmarnowanie. Mentalność tych podludzi się nie zmieni, nadal będzie to kasa wywalona w błoto. A ja się ironicznie uśmiechnę (niestety) pod nosem, gdy przeczytam o kolejnych aktach wandalizmu na MOR. Powodzenia.

KibiczProstej

Anuluj