A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a twoi nawet na te twoje wentyle nie byli w stanie otrzymać "środków".
nie pamiętasz czy nie chcesz pamiętać kiedy kasa ginęła?
zapytam wprost dlaczego Góra Chrobrego stoi odłogiem to świetne miejsce na letni tor saneczkowy. Są takie obiekty w Polsce i są dochodowe. Turyści będą mieli coś do zainteresowanie w tym nudnym mieście.
Ten znowu z tą koleją szuwarową, mało co rejsow po rzece, zajrzyj do oferty zegkugi, tramwaj wodny do tolkmicko za 50 pl od osoby?
A jak tak unijna kasa na port? Robi się? Robi, ale elektorat elbląskich w ciula :)
W Elblągu brak atrakcji turystycznych może nią być letni tor saneczkowy na górze chrobrego. Są takie obiekty w Polsce i są dochodowe i turyści jadą bo koszt jazdy niski 10 zł. To atrakcja.
Przecież to bzdura. Wyposażenie służyć będzie wyłącznie kajakarzom-sportowcom do treningów a nie żadnym turystom ani z Polski ani miejscowym.
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!
Od 2027 roku POdatek ETS2 - dobra unia tyle nam daje... a matołki się cieszą.
Budowa Ratusz pl. Słowiński i popraw oczyszczanie Góra Chrobrego lub Gęsi.