34
21.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a twoi nawet na te twoje wentyle nie byli w stanie otrzymać "środków".
(2025.10.21)
nie pamiętasz czy nie chcesz pamiętać kiedy kasa ginęła?
(2025.10.21)
zapytam wprost dlaczego Góra Chrobrego stoi odłogiem to świetne miejsce na letni tor saneczkowy. Są takie obiekty w Polsce i są dochodowe. Turyści będą mieli coś do zainteresowanie w tym nudnym mieście.
(2025.10.21)

info

9  
  2
Ten znowu z tą koleją szuwarową, mało co rejsow po rzece, zajrzyj do oferty zegkugi, tramwaj wodny do tolkmicko za 50 pl od osoby?
DDR (2025.10.21)
A jak tak unijna kasa na port? Robi się? Robi, ale elektorat elbląskich w ciula :)
hd (2025.10.21)

info

7  
  3
W Elblągu brak atrakcji turystycznych może nią być letni tor saneczkowy na górze chrobrego. Są takie obiekty w Polsce i są dochodowe i turyści jadą bo koszt jazdy niski 10 zł. To atrakcja.
(2025.10.21)

info

9  
  1
Przecież to bzdura. Wyposażenie służyć będzie wyłącznie kajakarzom-sportowcom do treningów a nie żadnym turystom ani z Polski ani miejscowym.
(2025.10.21)

info

8  
  0
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!
Teofil Skorupa "Stópkarz& (2025.10.21)
Od 2027 roku POdatek ETS2 - dobra unia tyle nam daje... a matołki się cieszą.
(2025.10.21)

info

5  
  1
Budowa Ratusz pl. Słowiński i popraw oczyszczanie Góra Chrobrego lub Gęsi.
Lisewski (2025.10.21)

info

2  
  0