Wybrany wątek opinii

Wciąż narzekacie i wciąż rządzą w Elblągu ci sami. Rządy się zmieniają, a tutaj albo esbecja albo ich synalkowie. A wy wciąż zdziwieni, że kasa ginie.....
(2025.10.21)
nie pamiętasz czy nie chcesz pamiętać kiedy kasa ginęła?
(2025.10.21)
Pisosliwki w akcji
(2025.10.21)
Powrót do komentarzy