Wybrany wątek opinii
Wciąż narzekacie i wciąż rządzą w Elblągu ci sami. Rządy się zmieniają, a tutaj albo esbecja albo ich synalkowie. A wy wciąż zdziwieni, że kasa ginie.....
Do moderacji
Odpowiedz
11
11
nie pamiętasz czy nie chcesz pamiętać kiedy kasa ginęła?
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Pisosliwki w akcji
Do moderacji
Odpowiedz
0
5