Wybrany wątek opinii
Pracownicy GE też będą walczyli strajkiem w dniu 22.10.2025 o dofinansowanie swoich pensji. Czy mieszkańcy Elbląga udzielą im wsparcia w ich walce i czy uznają ten strajk za słuszną sprawę?
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
NIE... !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0