Wybrany wątek opinii

Pracownicy GE też będą walczyli strajkiem w dniu 22.10.2025 o dofinansowanie swoich pensji. Czy mieszkańcy Elbląga udzielą im wsparcia w ich walce i czy uznają ten strajk za słuszną sprawę?
(2025.10.21)
NIE... !!!!
(2025.10.22)
Powrót do komentarzy