34
21.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nowy Stadion Dla Elbląg, jeśli Miasto stać na utrzymywanie zespołu z Ukrainy tym bardziej powinno ich stań na pomoc Elbląskim Klubom !!!
NSDL (2025.10.22)

info

2  
  2
Najpierw połowa pójdzie na zespół do spraw zagospodarowania kasy. Następnie na zespół, który podważy ustalenia i projekty poprzedniego zespołu. Czyli jak zwykle kasa zniknie....
(2025.10.22)

info

2  
  0
Starczy na waciki?
(2025.10.22)

info

0  
  0
Teraz czekamy na pieniądze na słynny elbląski port. Senator Jerzy obiecał, a u niego słowo droższe pieniędzy.
bra (2025.10.22)

info

0  
  0