A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nowy Stadion Dla Elbląg, jeśli Miasto stać na utrzymywanie zespołu z Ukrainy tym bardziej powinno ich stań na pomoc Elbląskim Klubom !!!
Najpierw połowa pójdzie na zespół do spraw zagospodarowania kasy. Następnie na zespół, który podważy ustalenia i projekty poprzedniego zespołu. Czyli jak zwykle kasa zniknie....
Starczy na waciki?
Teraz czekamy na pieniądze na słynny elbląski port. Senator Jerzy obiecał, a u niego słowo droższe pieniędzy.