Wybrany wątek opinii
Kolej Nadzalewowa ● Wieża widokowa na Górze Chrobrego i w ogóle rewitalizacja Góry Chrobrego ● Rewitalizacja Gęsiej Góry ● Rejsy po rzece Elbląg ● Tramwaje wodne do Tolkmicka, Fromborka, Krynicy Morskiej, Gdańska
Do moderacji
Odpowiedz
20
6
Co to za głupi pomysł z wieżą widokową na GCh. Wieże widokowe buduje się w miejscach, gdzie coś, np. drzewa zasłania widok. To, że wejdziesz na "gołym" szczycie nawet 10 m wyżej twoich wrażeń widokowych nie poprawi ani o jotę. Jeżeli już budować wieżę, to np. na górze Belweder w Bażantarni, gdzie stała przed wojną. To by miało większy sens.
Do moderacji
Odpowiedz
19
3
Ten znowu z tą koleją szuwarową, mało co rejsow po rzece, zajrzyj do oferty zegkugi, tramwaj wodny do tolkmicko za 50 pl od osoby?
Do moderacji
Odpowiedz
3
5