UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zapytam wprost dlaczego Góra Chrobrego stoi odłogiem to świetne miejsce na letni tor saneczkowy. Są takie obiekty w Polsce i są dochodowe. Turyści będą mieli coś do zainteresowanie w tym nudnym mieście.


Anuluj