UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zapytam wprost dlaczego Góra Chrobrego stoi odłogiem to świetne miejsce na letni tor saneczkowy. Są takie obiekty w Polsce i są dochodowe. Turyści będą mieli coś do zainteresowanie w tym nudnym mieście.
zapytam wprost dlaczego Góra Chrobrego stoi odłogiem to świetne miejsce na letni tor saneczkowy. Są takie obiekty w Polsce i są dochodowe. Turyści będą mieli coś do zainteresowanie w tym nudnym mieście.