A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dokładnie prace na tym moście to takie dłubanie w gównie, kto dopuścił do tego żeby wykonać tam totalnie nie użyteczną nawierzchnie która uszkadza się sama i potrzebuje konserwacji co roku. Pieniądze nasze czyli podatników mieszkańców Elbląga wyrzucane są w błoto. Ale no cóż nie są to pieniądze naszych włodarzy miasta - chyba.