UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokładnie prace na tym moście to takie dłubanie w gównie, kto dopuścił do tego żeby wykonać tam totalnie nie użyteczną nawierzchnie która uszkadza się sama i potrzebuje konserwacji co roku. Pieniądze nasze czyli podatników mieszkańców Elbląga wyrzucane są w błoto. Ale no cóż nie są to pieniądze naszych włodarzy miasta - chyba.
Youi