UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie prace na tym moście to takie dłubanie w gównie, kto dopuścił do tego żeby wykonać tam totalnie nie użyteczną nawierzchnie która uszkadza się sama i potrzebuje konserwacji co roku. Pieniądze nasze czyli podatników mieszkańców Elbląga wyrzucane są w błoto. Ale no cóż nie są to pieniądze naszych włodarzy miasta - chyba.

Youi

Anuluj