Wybrany wątek opinii

Fuszerka goni fuszerke
(2025.10.21)
Dokładnie prace na tym moście to takie dłubanie w gównie, kto dopuścił do tego żeby wykonać tam totalnie nie użyteczną nawierzchnie która uszkadza się sama i potrzebuje konserwacji co roku. Pieniądze nasze czyli podatników mieszkańców Elbląga wyrzucane są w błoto. Ale no cóż nie są to pieniądze naszych włodarzy miasta - chyba.
Youi (2025.10.23)
Powrót do komentarzy