Wybrany wątek opinii
Fuszerka goni fuszerke
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
Dokładnie prace na tym moście to takie dłubanie w gównie, kto dopuścił do tego żeby wykonać tam totalnie nie użyteczną nawierzchnie która uszkadza się sama i potrzebuje konserwacji co roku. Pieniądze nasze czyli podatników mieszkańców Elbląga wyrzucane są w błoto. Ale no cóż nie są to pieniądze naszych włodarzy miasta - chyba.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0