Prace na Moście Wysokim

21
21.10.2025
Prace na Moście Wysokim
Konserwacja Mostu Wysokiego, fot. Anna Dawid
Na Moście Wysokim pojawili się w tym tygodniu pracownicy EPGK. Trwają zaplanowane prace konserwacyjne.

- Zgodnie z umową EPGK dwa razy w roku przeprowadza prace konserwacyjne na moście - informuje Adrianna Kuzko z zespołu prasowego Biura Prezydenta Miasta i dodaje, że to dobry moment na przeprowadzenie prac ze względu na obecne warunki pogodowe. - Potrwają 3-4 dni z zachowaniem możliwości przejścia przez most dla pieszych - dodaje.

Przy okazji przypomnijmy, że na Moście Wysokim w pierwszym kwartale 2024 roku zakończono większe prace remontowe. Jego nawierzchnia została wówczas rozebrana, wykonane zostały powłoki antykorozyjne oraz izolacje, odwodnienia liniowe etc., ułożono tam nową nawierzchnię.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Spoko, dzięki za info.
(2025.10.21)

info

11  
  0
W dniu 22.10.2025 STRAJK w fabryce GE w Elblągu. Prosimy o wsparcie emocjonalne i modlitewne w intencji słusznych spraw o które walczymy. Media prosimy o rzetelne informowanie opinii publicznej w tej sprawie
(2025.10.21)
Bareja wiecznie zywy
(2025.10.21)

info

20  
  4
Strajku się zachciało, do uczciwej pracy się weżcie nieroby.
kpinaa (2025.10.21)

info

21  
  13
Niedawno był naprawiany - i już się rozlatuje PO '''remoncie''? Zaplanowane prace.... akurat.
(2025.10.21)

info

15  
  14
A kto ma informować o strajku? Media uśmiechniętych? Ludzie pobudka!!!!!
(2025.10.21)
Po słowie modlitewne odstępuje od wsparcia
Jamaleg (2025.10.21)
Za wielką wodą ty za wielką wodą ja itd.....
maria i robert (2025.10.21)

info

2  
  1
Wescie zburzcie ten most i postawcie od nowa, taniej wyjdzie
(2025.10.21)

info

15  
  7
Może w końcu otwórzcie most niski dla ruchu. Jak zamkną na czas remontu most Wyszyńskiego to będzie totalna masakra. Tymczasowy most nie wystarczy.
(2025.10.21)

info

21  
  7